Yabancıya gitmesin - Satılıklar

Hobi amaçlı alkol üretimlerinde kullanılabilecek ürünler veya bu kapsam dışında “dosta gidecek” kıvamında satmayı düşündüğümüz herhangi şeylerimizi tek başlık altında toplayalım.

Açılışı yapıyorum;

20190115_123938

20190115_124003

Orjinal amerikan CROSLEY marka (daha sonrasında birebir çakması farklı çin markalarının altında üretildi), özel yeşil renkli, ekstra amfi veya kolona gerek olmayan, taşınabilir çanta pikap/plak çalar.

Taşınabilir olduğu için elektriğe gerek kalmadan, 5-10 liralık basit bir pil aparatı (misal) ile yalnızca pil ile çalıştırılabilir.

Büyük/küçük (33/45/78 rpm) her türlü plağı çalabilecek şekilde devir ayarlı.

Ortası kırık eski 45’likler için merkezleme aparatı vardır.

İğnesi sorunsuzdur.

Başlık yukarı çıkınca güncellemediğimi farkettim.
Ürün baya bir zaman önce satılmıştır.

7 Likes

Merhabalar. AliExpress ten aldigim regulatorumun girisi farkli,baska parca bulamam diye yeni regulator aldim. Parcasinin siparisini verdim ve su an calisir durumda. Problemi yok. Aldigim fiyata satiyorum. Fiyat 150 TL. Az da olsa pazarlik payi var. kargo aliciya ait,ptt kargo ile gonderirsem daha ucuza denk gelir(7-8 lira arasi tahmin edersem)

Yükleme: 26C9B92B-6989-441E-8C0F-3587215317DA.jpeg…

Yükleme: E93A69FC-AA72-4230-B14B-99B7159C7F2B.jpeg…

resim Arkadaşlar merhaba,

Daha önce biri büyük diğeri küçük iki adet aktarma çubuğu aldım.
Bunların hortumlarını kullanıyorum.

Ancak kovanın üstüne takarak aktarma birkaç kez denedim ve bana kullanışlı gelmedi.

Küçük ve büyük aktarma çubuğu elimde var. Kullanmadığım için isteyen arkadaşa hortumsuz haliyle ücretsiz kargolayabilirim.
Cüzi maliyetle hortum satın alıp bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Edit: Benim tercihim musluktan hortumla başka kovaya aktarmak.

İlgilenen arkadaş bana öm atabilir.:blush:

3 Likes

Valla dostum, şu Orval klonunda kullanıp feda etmem, daha doğrusu sonrasında sadece brett/lacto/pedio ile kullanmam gerekecek bir çubuğa ihtiyacım var. Sence de sakıncası yoksa ikisinden birine talibim.

2 Likes

Başlığı kapatabiliriz. Ürünler ilgilenen arkadaşa gidecek😊

2 Likes

Elimde 14 şişe Çankaya 750 ml boş şarap şişesi var, bir aralar belki şarap kurarım lazım olur diye tutuyordum. Satılık değil isteyen olursa verebilirim. Şehir dışına kargo da yapabilirim ama malum kargo şirketleri kırılma ihtimali yüksek. İstanbul içi Anadolu yakasında elden de teslim edebilirim.

Kullanmadığımız satılık motor kaskımız var ilgilenen olur ise benimle irtibata geçebilir.

https://tr.letgo.com/tr/i/nolan-n87-plein-air-kask-m-beden_5a9d9345-dbef-4584-9ccf-b225b5f1676c

Ahhh… bende de motor çantası ve çizmeler var ama bağlantı meselesi sıkıntılı, öyleyce duruyor…

Elektrikli sisteme geçmemden dolayı, 25lt alüminyum cesmeli tencere, içine uyumlu tahıl sepeti kargosuna karışmamak kaydıyla uygun bir rakama verebilirim. İlgilenen arkadaşlar yesillendirebilir.

2 Likes

Aktama çubuğu candır hocam :blush: Verimli bulmamanızı biraz garipsedim doğrusu…:blush:

1 Like

Elektronik sigaramı satıyorum. Smoke Alien modeli. coilleri, likitleri, kılıfı, şarj cihazı, yedek pilleri vs toplam sıfır değeri 700 tl civarında. 250 tl’ye verebilirim.
(bu tarz ürünlerin satışı yasa dışı olabilir, o nedenle bu girdi silinebilir) (satıldı)

Selam,

Aşağıdaki kapatıcıdan var, hiç kullanmadım. İlgilenen olur ise uygun fiyata veya İstanbul içi olur ise 8-10 bira kaşılığında da verebilirim :smiley:

https://www.vinomarket.com.tr/arama-sonuc?search=Taç+Kapak+Kapama+Makinası

1 Like

https://www.vinomarket.com.tr/arama-sonuc?search=Taç+Kapak+Kapama+Makinası 40

bu kapatıcı uzun şişelere uygun değil. dip not dşmek istedim ben aldım bütün şişeleri değiştirmem gerekti.

30 lt lik kova veya bidon arıyorum yer çorlu civarı

Bir kaç ayarlama ile uzun şişelerde de kullanılabiliyor.
Aşağıdaki örnek @alpinist e aittir :smiley:

image

2 Likes

Tamam tamam 8-10 olmasın 3-5 biraya da olur :smiley:
Kimseye lazım değil mi bu meret :smiley:

Selam İzmir deyim ben. Boşta kalmasın ben alabilirim:) Birasız fiyatı nasıl?:slight_smile:

1 Like

Anlaşırız :slight_smile: yazdım özelden.