Vedat Milör ile Biraya Dair

Vedat Milör’ün bira ile ilgili söyledikleri hakkında sizler ne düşünüyorsunuz arkadaşlar. Açıkçası söylediklerini kısmen doğru bulsam da bana biraz “parayı veren düdüğü çalar” atasözümüzü hatırlattı.
Parayı verip düdüğü çalmışlar mı sizce? :grin:

Bu biralar ayni grubun mu bilmiyorum ama reklam. Söyledikleri yanlış olmayabilir ama ciddiye almiyorum zira kraft biradan bahsedip ornek olarak Efes ve Bud vermesi hoş olmuş. Ünlü olsun.olmasın, tanınan ya da takip edilen herhangi birinin ağzından çıkanlara hep şüpheyle yaklaşıyorum ben.

1 Beğeni

Ben kendilerini pek samimi bulmam eskiden beri. Sanırım biralar Anadolu grubun , reklam şüphe yok ki.

1 Beğeni

Kesinlikle katılıyorum. Sanki biraz da Tuborg’un Alman saflık yasasına sırtını dayamaya çalışmasına karşı yapılmış bir hareket gibi. Nasıl olsa sadece Vedat Milör söylediği için söylediği herşeye gözü kapalı inanacak çok insan var.
Bu videoyu da yine forumda şarapla ilgili başlığı okuduktan sonra ne alakaysa tüp önüme koyuverdi.
Üzücü olan şu ki; firmalar kendi çıkarları doğrultusunda gördüğümüz gibi hertürlü denemeyi yapıyorlar. Herkes de buna menfaatleri doğrultusında alet olabiliyor.
Ev biracıları olarak bizler aslında ne kadar şanslı insanlarız. Tüm bunlardan bağımsız olarak güzel biralar yapıp içebilmek güzel şey. Yani biranın ne olduğunu bilmeseydik bu girdaplara kanmak ne kadar kolay.

4 Beğeni

“Pirinçten üretilen biraların ortak noktaları; daha diri, canlı, ferahlatıcı” :joy:

3 Beğeni

Knorr bulyon reklamında oynayan Vedat Milor’dan mı bahsediyoruz? Acımasız kapitalizmin lezzetle imtihanı diyorum…

9 Beğeni