Tübi̇kok ulusal ev bi̇rasi yarişmasi

Bilet alıp etkinliğe katılmıyorsa neden yarışmaya katılıyor?ben de bunu anlamadım😄

Daha önce de belirttiğim gibi normalde yarışma katılım şartlarından biri stand açmaktı, bu yıl onu esnettik. Ve aynı bu şekilde, 5 yıldır yarışmaya katılan herkes etkinlik için de bilete para verdi, hatta stand açanlardan da bilet parası alındı. Bu yıl 20lt üzeri bira getirenlere alacakları kupon katkıları haricinde bir de davetiye veriyoruz.

@Aykut Dediğiniz gibi bir durumla hiç karşılaşılmadı son 5 yılda, haliyle düşünmemiştik…

1 Beğeni

Geçen sene yarışmaya katıldım, stand açtım, etkinliğe de para verdim. Herşeye değdi. Bu sene sağolsunlar stand açanlara böyle bir güzellik yapılıyor. Yapılmasa bile problem değil .Bence böylesine güzel bir etkinlik için 80tl hiçbirşey değil. Sakın kaçırmayın emin olun geldiğinize değecek.

2 Beğeni

yazılımcı kafası @taxym hocam gerçekleşebilecek her ihtimali düşünmeye itiyor insanı :smiley: yoksa tabiki yarışmaya giren kişiler oraya kadar geldikten sonra muhtemelen etkinliğe katılıp bunu deneyimleyecektir ama olur da katılmazsa katılmayabilir yani öyle bir ihtimalde var sadece sordum :slight_smile:

bunu iki etkinlik bir arada gibi dusunebilirsiniz.

bir yandan bir ev birasi yarismasi var, yerli-yabanci bira usta ve uzmanlarindan olusan 16 kisilik bir juri 8 kategoride biralari degerlendiriyor, puanlandiriyor ve feedback veriyor, ki bu yarismanin tum ev biracilari icin onemli bir firsat oldugunu dusunuyoruz.

obur yandan da bir ev birasi etkinligi var. standlarda emekler paylasiliyor, diger ev biracilariyla etkilesime giriliyor, halktan feedback aliniyor, yeni ev biracilarina ilham veriliyor, yapilan islerle gurur duyuluyor vs. etkinligin butun rengini havasini da, katilimcilar icin icerigi de bu standlar sagliyor.

simdi bu ev biralarin tadimlari, bira ikramlari vs. yarismadan bagimsiz tamamen. biz insanlarin en guvendikleri ve inandiklari biralarin degerlendirilmesiyle bunlarin halka sunumunu bir arada ayni gunde gerceklestirmek istedik hazir toplaniliyor ve hazirlaniliyor iken. yoksa turkiye’nin bir diger ev birasi yarismasi olan izmir’deki bjcp yarismasina katilim kargoyla yapiliyor, kapali bir sekilde degerlendiriliyor ve sonuclar duyuruluyor. katilacak bir etkinlik yok.

velhasil yarismanin da etkinlik girisiyle bir alakasi yok, biletle girilen yerde gerceklestiriliyor olmasi ettirilmek istenen bir tesaduf sadece.

9 Beğeni

Detaylı bilgilendirme için teşekkürler. İlk ilanda da bu şekilde ifade edilmiş olsa zaten sorgulamazdım. Yarışma ve etkinlik için orada olacağım. Maksak güzel zaman geçirmek.

Etkinliğe katılmak için ücret kapıda ödenebiliyor mu acaba?

Evet, sadece kapıda nakit olarak ödenebiliyor.

1 Beğeni

Bira dışında diğer işleriyle ücreti mukabilinde stand kuranlardan da, tekrardan ekstra giriş ücreti alınmazsa çok güzel olur.
Geçen sene uygulama malesef bu şekilde olmuştu.

2 Beğeni

Yarışma katılımı için son gün nedir.

14 Mart olarak belirtilmiş.

1 Beğeni

Merhaba. Bir kaç sorum olacak.
1- yarismaya ilk kez katilicam. Yarışmaya iki kategoriden kayıt oldum. Kayıt formu doldururken yarışma kurallarını okudum. bir kategoriden yarışmaya katılmak için o kategoriden en az 10 litre bira getirme şartı vardi. Bu 10 litre biradan stand açılıyordu.( Ki ben geçen sene katılan forumdaki diğer arkadaşların tavsiyesi ile daha fazla bira ile gelmeyi düşünüyorum) Bu şartı saglayan yarışmacı yanında bir arkadaşını misafir olarak getirebiliyordu. Toplamdaki iki kategoriden en az 40 litre ile gelip stand açmayı düşünüyorum. Bu durumda ben yanımda bir arkadasimi misafir olarak getirebiliyormuyum.?
2- yukardaki linkteki Excel dosyasina girdim. Oraya ismimi yazmam mı gerekiyor?

Bir arkadasim daha yarışmaya katılmayı dusunuyor.stand acmayida düşünüyor. Sadece tek bir kategoriden katılacak. Bu arkadaşım yanında birisi ile gelmeyi düşünüyor. Bu arkadaşım kaç litre bira ile yanında misafiriyle gelebilir?

@anon40251566 Stand için 20lt üzeri bira getirenlere 2 bilet verilecek, yani evet arkadaşınız da 2. bileti kullanabilir.

Diğer arkadaşınız için de geçerli tabii ki o da kendi standına minimum 20lt bira getirdiğinde 2 bilete hak kazanacak.

Evet, excel dosyasına altta boş bir satıra bilgilerinizi girmeniz gerekiyor

Her bir kategori için 20 litremi yoksa standa koymak için toplamda 20 litremi?

Stand için toplam minimum 20lt

Tamamdır teşekkür ederim.

Üniversiteler yavaş yavaş tatil ediliyor. Acaba ev birası yarışması da iptal edilecek mi?

bira şifadır hocam mikrobu kırar :slight_smile:

@BeerFloyd kalabalık etkinlikler bir bir iptal ediliyor ya da erteleniyor, bizim etkinlik hakkında bir değişiklik söz konusu mu?