Tübi̇kok ulusal ev bi̇rasi yarişmasi

Detaylı bilgilendirme için teşekkürler. İlk ilanda da bu şekilde ifade edilmiş olsa zaten sorgulamazdım. Yarışma ve etkinlik için orada olacağım. Maksak güzel zaman geçirmek.

Etkinliğe katılmak için ücret kapıda ödenebiliyor mu acaba?

Evet, sadece kapıda nakit olarak ödenebiliyor.

1 Beğeni

Bira dışında diğer işleriyle ücreti mukabilinde stand kuranlardan da, tekrardan ekstra giriş ücreti alınmazsa çok güzel olur.
Geçen sene uygulama malesef bu şekilde olmuştu.

2 Beğeni

Yarışma katılımı için son gün nedir.

14 Mart olarak belirtilmiş.

1 Beğeni

Merhaba. Bir kaç sorum olacak.
1- yarismaya ilk kez katilicam. Yarışmaya iki kategoriden kayıt oldum. Kayıt formu doldururken yarışma kurallarını okudum. bir kategoriden yarışmaya katılmak için o kategoriden en az 10 litre bira getirme şartı vardi. Bu 10 litre biradan stand açılıyordu.( Ki ben geçen sene katılan forumdaki diğer arkadaşların tavsiyesi ile daha fazla bira ile gelmeyi düşünüyorum) Bu şartı saglayan yarışmacı yanında bir arkadaşını misafir olarak getirebiliyordu. Toplamdaki iki kategoriden en az 40 litre ile gelip stand açmayı düşünüyorum. Bu durumda ben yanımda bir arkadasimi misafir olarak getirebiliyormuyum.?
2- yukardaki linkteki Excel dosyasina girdim. Oraya ismimi yazmam mı gerekiyor?

Bir arkadasim daha yarışmaya katılmayı dusunuyor.stand acmayida düşünüyor. Sadece tek bir kategoriden katılacak. Bu arkadaşım yanında birisi ile gelmeyi düşünüyor. Bu arkadaşım kaç litre bira ile yanında misafiriyle gelebilir?

@anon40251566 Stand için 20lt üzeri bira getirenlere 2 bilet verilecek, yani evet arkadaşınız da 2. bileti kullanabilir.

Diğer arkadaşınız için de geçerli tabii ki o da kendi standına minimum 20lt bira getirdiğinde 2 bilete hak kazanacak.

Evet, excel dosyasına altta boş bir satıra bilgilerinizi girmeniz gerekiyor

Her bir kategori için 20 litremi yoksa standa koymak için toplamda 20 litremi?

Stand için toplam minimum 20lt

Tamamdır teşekkür ederim.

Üniversiteler yavaş yavaş tatil ediliyor. Acaba ev birası yarışması da iptal edilecek mi?

bira şifadır hocam mikrobu kırar :slight_smile:

@BeerFloyd kalabalık etkinlikler bir bir iptal ediliyor ya da erteleniyor, bizim etkinlik hakkında bir değişiklik söz konusu mu?

Etkinligin iptal olması gerekir. Bu konuda bir duyurunuz olması gerekir. Evet şu anda salgın gibi görünmese bile bu hastalığa yakalananların büyük cogunlugu hafif şekilde atlatıyor. Bazen hastanın kendi bile farkına varmıyor hastalığı olduğunu. Yani cervremizde gayet sağlıklı gibi görünen insanlar bile hasta olabilir. hasta demekte taşıyıcı demek.Böyle olduğu için hastalık yayılıyor. Aslında Türkiye’de açıklanan vaka sayısı 2 olsada daha fazla vaka olabilir. Olmasını engellemenin, hastalığın yayılmasının önlenmesinin en kolay yolu toplu etkinliklerden uzak durmak. Bu anlamda bu etkinlikte iptal edilmeli.
Örnek vermek gerekirse vuhanda karantina kararı 1 gün evvel alınmış olsa vaka sayısı 20 bin daha az olucakmış.

Iptal konusunda kesinlikle katiliyorum. Acikcasi 5 kisi gelecektik ama gelmeyecegiz kacirmak uzucu olur.

Selamlar, etkinliğimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. 1-2 gün bekleyelim dedik gidişatı görmek için ama iyiye gidecek gibi görünmüyor, sağlıklarımızı riske etmeye gerek yok tabii ki. Yarışmaya ve etkinliğe olan ilginize çok teşekkürler. Henüz tam olarak kestiremediğimiz ileri bir tarihteki etkinliğimizde görüşmek üzere… :beers: :beers: :beers:

7 Beğeni

Yarışmayı kendi aramızda interaktif olarak mı yapsak acaba :grimacing:

1 Beğeni