Satılık Jet 30 ve diğer ekipmanlar

Selamlar Arkadaşlar,
Yaklaşık olarak 25-30 tane kit birası yaptıktan sonra, 2019 kasımda Jet 30 alarak tam tahıla geçiş yaptım. Aldıktan sonra da ilk fırsat, tübikokdaki buluşmada bir kısmınızla tanışma fırsatı buldum. İçmesini yıllardır sevdiğim, yaparken de çok keyif aldığım bir hobi bulmak çok iyi gelmişti ancak sağlık sorunları nedeni ile mayalı ve gazlı alkoller yasaklandı. Bu süreçte ara ara deneyerek cidden biranın etkilediğini kendimde gözlemledim. Şartlar böyle olunca artık yaptığım biraları içme şansım kalmadı, birayı tüketimini azaltmak yada farklı bir alkol tercih etmek vs durumları… Bu sebeple aşağıda detaylarını belirttiğim malzemelerimi satmak istiyorum. Ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum çünkü o zaman bırakmış olmuyorum.
SADECE İSTANBUL İÇİ ELDEN TESLİM- KADIKÖY-KARTAL
Aşağıdakilerin tamamı için 4.000 TL istiyorum.
Jet 30 Bira Makinesi - Jet 30 + Serpantin Soğutucu (8 Kasımda alındı, 10 defa kullanıldı kutusu ile duruyor)
1 Adet Jet Malt Değirmeni (8 kasımda alındı, 10 defa kullanıldı)
1 Adet Jet Şerbetçi Otu Süzgeci (3 defa kullanıldı)
1 Adet Aktarma Çubuğu Uzun
1 Adet Mini Bira Fıçısı (1 defa kullanıldı)
1 Adet 22 litrelik musluklu fermantasyon kovası (sıfır)
3 Adet 33 litrelik musluklu fermantasyon kovasu
1 Adet Butik Soğutma Çantası
1 Adet BB-02 Daldırma Termometre
1 Adet BB-03 Kablolu Termometre
1 Adet Dijital Termostat (sıfır)
1 Adet Yoğunluk Ölçer
2 Adet Şişe Arındırma Fıskiyesi
1 Adet Şişe Ağacı
1 Adet Aria Şişe Kapağı Kapatıcı
1 Adet Gloria Şişe Kapağı Kapatıcı
1 Adet Hassas Terazi 500 gr-
3-4 Adet Hava Kilidi
2-3 Adet Kristal Hava Kilidi(damacana için)
2-3 Adet Kristal Hava Kilidi Contalı
2 Adet Şişe Dolum Çubuğu -
Bol Miktarda şişe kapağı
Bol miktarda ve türde malt çeşidi(100 kg kadar)
1 Kg’ya yakın farklı türlerde şerbetçi otu
20 kavanoz kadar yaş maya
7-8 tane kuru maya
10 kasa kadar şişe
Aklıma gelmeyen başka şeyler…

2 Beğeni

Öncelikle geçmiş olsun. Umarım kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.
Jet 30 a talip olabilirdim, tek tek satış yokmuş :grin: Bir yakinimi da bulastircam bu işe de. Şartlar değişirse haberleselim madem.

Eyvallah hocam, aynen tek tek satarsam muhtemelen bir kısmı çöpe gidecek yada bırakamayacağım o yüzden hepsini bir vermek daha mantıklı geliyor :slight_smile:

Geçmiş olsun. Eğer fikriniz değişir de ürünleri ayrı ayrı satarım derseniz aşağıdakiler için talip olurum.

1 Adet Jet Malt Değirmeni
2 Adet Şişe Arındırma Fıskiyesi
Şişe kapakları
Serpantin

Kafanızdaki rakam nedir bunlar için, diğerllerini de ayrıca isteyen var jet30 süzgec ve kovaları vs

Merhaba,

Mini bira fıçısı hangisinden acaba? Teşekkürler.

Hocam jet 30 için sizin kafanızdaki rakam nedir ?

Öncelikle geçmiş olsun! Belki bana laf düşmez ama bizde bir laf var, “alıcının akılsızı satıcıdan önce fiyat verir” diye. Siz ürünlerinize önce fiyat belirlersiniz, ona göre müşteri iletişime geçer.

3 Beğeni

Haklısın hocam, ekledim fiyat tek tek daha zor oluyor.

2 Beğeni

Tek tek satarsanız da emin olun alıcısı çıkar forumda

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Özel mesaj atmaya çalıştım ama sanırım almadınız. Buradaki herşeye ihtiyacım yok ama fiyat çok makul. Artık makinaya geçeyim mi diye düşünmüyor değilim doğrusu. Kısacası ben talibim. Sizce de uygunsa konuyu görüşelim.

1 Beğeni

Hauahuau abi makina bende yaw. Erken davranmışim. Aldım yani ben :grin:
Jet30
Değirmen ve serpantin i ben aldım.
Bildiğim kadarıyla diğer ürünleride sattı galiba arkadaş.

1 Beğeni

E tamam canım o zaman.
zaten geçeyim mi geçmeyeyim mi arada kalmıştım.
güle güle kullan, ya da arkadaşın için istiyordun galiba, o güle güle kullansın.

2 Beğeni

Ne zaman istersen getiririm ben sana.
Emir telâkki ederim.

2 Beğeni

Evet ya, benimki de salaklık işte kaşınıyorum :smiley:
Sen getirme, ben gelirim. Temizlik sana kalsın :crazy_face:

10 Beğeni

Hmm…
Bu da mantıklı senin açından.
E @magunay da gelsin bari.

6 Beğeni

Abi önce plan oydu, sonra evdekilerle papaz olunca direk kendim kullanmaya karar verdim. Herifi bulaştırmakda istemedim biraz. Bendeki sistem aslında bundan iyi de, çok dağınık oluyor, evden kovulmak üzere olduğumu hissedince şartları değiştirmek gerekti.

2 Beğeni

Gelsin tabii, durduğu hata @BoBo
Güle güle kullan. Aslında galiba beni kurtarmış oldun. Sonuçta uğraşmayı seviyorum galiba ben. Ama her zaman değil tabii. @BlackRoad

2 Beğeni

Aslında bende makina yapmayı, her seferinde bir yerlerini değiştirmeyi seviyorum. Bu arada ev halkına işkence ettiğimi farkettim. Bir süre oyalanip yeniden bir makina yapma potansiyelim mevcut yani.

3 Beğeni

Abi sana makina yapsak ya? Şöyle 20lt komplike bişey :grin:

1 Beğeni