Satılık 22 Litre çay kazanı ve ekipmanları

Merhabalar,
22 litrelik çay kazanımı ve ekipmanlarımı Zafer Doğan abiden 40 litrelik kazan ve sepet aldığım için
satmak istiyorum. Ekipmanda olanlar,

• 22 litrelik çay kazanı
  • 4 kilo kapasiteli çelik malt sepeti ve ekipmanları
  • Pid ve ekipmanları(Eksikleri var aşağıya yazacağım)
  • 2000 watt kullanılmamış rezistans

Kazanın musluk aparatı 304 paslanmaz çeliktir. Fotoğrafta kırmızı çembere aldığım kısımı thermowell
kullandığım için deldim. Satılanlar kısmına thermowell dahil değil çünkü yeni kazanda craftbeer pi kullanmaya devam edeceğim. Thermowell ve sensör birlikte üretilmiş olarak aldığımdan bu haliyle yeni kazana takmam gerekecek. Kazanın o kısmına 304 paslanmaz çelik kör tapa taktım isteyen böyle kullanabilir ya da bir thermowell alarak hemen monte edebilir. Sızdırmazlık testini yaptım sızdırma yok.

Pid ve ekipmanların kablolamasını craftbeer pi yaparken sökmüştüm. Alacak olan arkadaş sadece SSR alacak ve kablolayacak.(Bu aşamada yardımcı olurum)
Pid kutusundaki beyaz ev tipi prizide kablolamıştım ve kazanı takmıştım. Sistem daha derli toplu olmuştu. İsteyen oraya pompa için elektrik çekebilir ya da kazan takabilir.
Ekimde kalan fazla kabloyuda vereceğim oldukça sağlan ve yüksek enerjiyi çekecek kalitede almıştım
Zamanında 3 tane k tipi sensör almıştım 2 si hala sıfır onları da vereceğim.
22 litrelik kazana 2500 watt fazla gelir diye 2000 watt rezistans almıştım ama takmadım. Onun resmini çekmedim
Malt sepetini Zafer Doğan benim kazana göre üretmişti. Yanlardan değil sadece alttan süzme yapan bir modeldir. Alt süzgeç kısmı çıkarılıyor ve çok rahat temizleniyor.
Bütün sistem derli toplu ve temizdir. Her üretimden sonra pbw ile temizliğini düzenli yaptım.
Fiyat olarak 500 lira istiyorum.

3 Beğeni

Ürünler satılmıştır arkadaşlar.

1 Beğeni