Satılık 2018 hasadı aroma şerbetçi otu

Arkadaşlar selam.

Elimizde geçen yıl hasadı Aroma şerbetçibotu var. 2 kilo kadarını satacağız. 250 grlık vakumlu paket şeklinde. Paketi 50 tl, kargo alıcıya ait.

Aranızdan isteyen var ise bana özelden ulaşabilir.

2 Beğeni

Kilo fiyatıyla kıyaslanınca istenen meblağ baya yüksek ama serbest ekonomi işte, bir şey denemez…
Hayırlı satışlar.

7 Beğeni

Merhaba.

Öncelikle bilecikten ot alacak iseniz 20 kg ve altında satışları yok.

Benzer standartta 2017 hasadı saaz şerbetçi otu da butiğin sitesinde 19.90 tl.

Şuanda muadili olan ürünlerden pahalı değil.

Kilo ile almak isterseniz fiyatta indirim yapabilirim…

Pellet formunda midir ? Asid oranı nedir ? Ne tarz bira yapımında kullanabiliriz ? Biraz bilgi verir misiniz ? Otu bilen var bilmeyen var🙄 Önemli bir nokta da ne kadar süre içinde kullanmalıyız ,yani tett nedir ?

Merhaba.

Ürün pellet formunda. Alfa asit 7.5. Ne kadar sürede kullanacağınız aslında ottan almaya çalıştığınız aroma yoğunluğu ile alakalı. Kısaca aroma kaybı yeni hasada göre elbette daha fazla olacaktır.

Mevcutta 2017 otlara 3 yıl tett tavsiye ediliyor. Hava almayacak şekilde paketlenmiş üründe.

Biz sadece ev maltı ve aroma ile yapılan pale alede, kölşde, buğdayda, kullandık.

Aroma diye bir otum genel türlerde karşılığı olmadığı için sizi yönlendiremiyorum.

Ben net olarak ottan memnun kaldım.

1 Beğeni

Aroma dediğiniz tam emin degilim ama saniyorum cluster olarak geciyor.

Maalesef bilecik çiftçisi açısından o hacı dayının alamanyadan getirdiği ot. O yüzden budur diyemem…

Acılık için Brewers Gold, kalan kısım için de (dry hop dahil) aroma kullanarak İPA yapıp beğendim.
Öncesinde de başka bir arkadaşın yaptığı APAda tadıp beğenmiştim.

1 Beğeni

Bende dün 15 lt lik mayşe ye 50 gr +50 gr denedim. Kaynatma sonunda tadina bakinca benim agiz tadım icin hem fazla acı hem de fazla aroma oldu.
Bir dahaki sefere 30+30 olarak deneyecegim.

merhaba. bende 250 gram istiyorum aroma şerbetçiotundan. özelden size mesaj yazamadım. az önce üye oldum… siz bana yazarmısınız burdan yada faceden özel mesaj… forumdaki herkese selam…

2 Beğeni

Merhabalar, bende bir paket almak isterim birde smash denemesi yapmak istiyorum pilsner malt mı yoksa pale ale malt mı tavsiye edersiniz?

Merhaba. Hem smash pale alede denedik ve biz çok memnun kaldık. Mesajla bilgilerinizi iletenilirseniz haftaya salı kargolayabilirim.

Cluster’ın iki çeşidinin (ABD ve Avustralya) aroma profillerini okduum, ABD’de yetişen için ciçeksi, Avustralya’daki için güçlü reçinemsi ve bitkisel karekterli yazılmış. Acaba Bilecik’te yetişen için nasıl bir aroma tarif uygun olur?

Merhaba,

Aslında bildiğim kadarı ile otun kaynağı Almanya. Bence bilecik otu çiçeksi.

abicim şu kargoyu bi daha kimseye sürat kargo denilen dandik firma ile gönderme lütfen.1 haftadır elime ulaşmadı şerbetçiotu. bir sonraki partiye kaldı artık kullanmak. tabi sürat kargo gibi adi firmalar olduğu için kargonun hiç gelmeme ihtimali de var sanırım. forumdaki arkadaşlar da bilsinler ve kullanmasınlar sürat kargoyu diye yazıyorum bu mesajı. az önce sürat kargoya şikayet için e mail attım onu da okuyunuz:
(Aydın İncirliova ilçesinde oturmaktayım. Aydın Efeler acentesi tarafından paketim bi türlü bana ulaştırılamadı. kargo 14 mayısta İstanbuldan yola çıkıp 1 günde Aydın Efeler acentesine ulaştı. lakin 5-6 günden beri İncirliova ilçesine adresime gelmedi.13115016016922 takip no ile sorguladığımda paketin 5-6 günden beri Efeler acente-Zeybek acente ve hatta İzmire gidip geldiği görülüyor. nedense bir türlü 10 km mesafedeki İncirliova ilçesine uğramıyor. 40 tane kayıt tutmuşlar paket şurda paket burda diye. paket bana gelmedikten sonra bu kayıtlar anlamsız oluyor. Efeler acentesine gittim 2 gün önce ve paket araçta dediler yine alamadım paketi.Efeler acenteyi ,Zeybek acenteyi sonrada sürat kargo müşteri ilişkileri numaralarını arıyorum sürekli meşgul hepside.Bu mesajı okuyup ilgilenen olacak mı merak ettiğim için yazıyorum sırf. yazıklar olsun sizin gibi firmaya…)

Ramazan merhaba,

Kargo firmasından kaynaklı sorun için kusura bakma. Anlaşmalı firma olduğundan sürat ile iletiliyor. Eğer teslim alamaz ise bilgi paylaşırsan yerine yeni ot gönderebilirim, yada ücretini iade ederim.

1 Beğeni

Ramazan selam, ürün geldi mi?

1 Beğeni

Tamamdır, bu cevabı görmemişim normalde mail gelir gelmemiş.

pobeda, dün akşam üzeri kendim gidip şubeden aldım gönderdiğin şerbetçiotunu. yoksa daha çook beklerdim. bi güzel fırça kaydım sürat kargoya. 2 günde gelmesi gereken şey 8 günde kendim gidip aldım. şikayet var sitesine de şikayet yazdım, o kadar çok şikayet var ki bunlar hakkında… şerbetçiotu güzel ve sağlam ,dry hop için attım hemen kovaya. teşekkür ederim…