Saint Valentine's Day Party

15 Şubat Cumartesi gün @birakulubu odasında After Saint Valentine’s Day Partimiz var. Katılımcıların da getireceği ev biralarına doyacağız. Katılım için tek şart ev birası seviyor olmak . Yanında ev birası getirenlere de ayrıca indirim var. Saat 15:00’de başlayacak ancak bitiş tarihini bizim de kestiremediğimiz bu buluşmada hep beraber olalım. Biralarını şimdiden dolaba koyup soğutmaya başla. İletişim ve kayıt için @wildtrakbrewing ve @antinkuntinbeer ile DM’den iletişime geçin lütfen. 15 Şubat Cumartesi görüşmek üzere. :beers::tada::beers::tada::beers::tada::beers:

7 Beğeni

Yav çıldırıciim artık hangi cumartesi çalışıyorsam işim varsa o gün etkinlik var daha bir etkinliğe katılamadım :disappointed_relieved:

1 Beğeni

21 mart tubikok etkinligi var bundan sonra en yakın

1 Beğeni

Cumartesi günleri çalıştığım için sanıyorum 7-8 gibi orada olacağız. Neyse ki bitiş tarihini kestiremiyoruz :slight_smile:

1 Beğeni

O haftasonum boş hatta yarışma için başvurdum. Alanlarda olacağız.

1 Beğeni

Fiyat bilgisi belli mi?
Ev birası getirenler kaç tane getirecekler?

Birasız 75, biralı 50… Bira minimum 6 dedik ama ben 3 kasa geliyorum, fıçı ile gelen var @Denisthemenace, herkes getirebildiği kadar getirecek. Ev birasına doyalım istiyoruz. tadım formatı değil. Yiyip içip eğleneceğiz. Bitiş saati de belli değil.

Not: Ayrıca öbür tadımdan kaçaksın…Bekledik gelmedin:)

1 Beğeni

Forumda bir yerde yazmıştım. Tadım gününden önceki gün bira yaparken Jet-30 bozuldu ve sabaha kadar onunla uğraştım. O yüzden gelemedim. Güzel de bir bira getiriyordum. Tadım gecesi evde onları keyifle içtim :slight_smile:

1 Beğeni

Biranın su gibi akacağı geceye hazır mısınııızzzzz?
Gelemiyorum lanet :persevere:

1 Beğeni

buna geliyor musun ?

Bilemiyorum, gelirsem de saat 17:00 den sonra gelebilirim.

ya gel, o saatte daha yeni başlamış olacağız…bol bira getir ama…bir şey deneyeceğiz:)))))

Gelirsem birasız gelirim. Bulunduğum yere yanımda bira götüremem :slight_smile:

İyi gel, sen de içersin o zaman:))