Paslanmaz Çelik Fermenter incelemesi

Merhaba.

Tamtahıl ekipmanın fermenterini inceledimm

Aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

13 Beğeni

@Pobeda harika bir inceleme olmuş, sadece ürün değil, fıçılama, karbonizasyon, sanitasyon konularında da çok yararlı bilgiler var…:beer:

2 Beğeni

gerçekten güzel inceleme olmuş her noktasını test etmişsin. anladığım kadarıyla alınacak ürün olmuş.

1 Beğeni

Egemen selam.

Eksik yönleri yok mu, elbet var. Ama bu ana amacını etkilemeyen şeyler. Şahsen kendimde fermemter olmasa alırdım. 8 klips dengesi çok iyi. Bsnde 6 klipsi öztiryakiler var. 3 tane sonradan kaynattırdık. Bu denli başarılı değil klips simetrisi. Sonrası zaten delik delip, parça monte etmek. Alınık ürün, olmasada söylerdim.

Beni rahatsız eden, videoda da belirttiğim ancak sürekli görünen efes kısmı var. Videoda bir ürün yerleştirme yok, tamtahıl ekipmamdanda elde ettiğim bir getiri-kazanç-ürün hediyesi vb gibi şeylerde yok. Sadece emek verişmiş bir ürün, doğru ürün olmuş mu testi var. Tüpte yer alan regülatör bağlantısı tam efes yazısına denk gelecek şekilde konumlanmış. Mevcut göstergeleri göstererek çekşm yapabilmek ve vanaya hızlıca erişebilmek için o yazının olduğu yüzeyde çalışma zorunluluğu var.

Matematiksel olarak o çirkin şirketin ismini tüpü boyamadan, göstermeden çalışabilme imkanı yok.

Birahaneden çıkma tüpümle Tuncaya şirk koşmaya devam.

Forum kuralları gereği bu kadar yazmam yeter sanırım.

1 Beğeni