PABLO #craftmaster cok yak─▒nda ­čŹ╗

Sevgili Dostlar,
TUB─░KOKÔÇÖnun Mart ay─▒nda d├╝zenlemi┼č oldu─ču Ulusal Ev Biras─▒ yar─▒┼čmas─▒nda Craftmaster kategorisinde 1. Olan Re├žetemin etiketleri de tamam :+1:, ├žok yak─▒nda hep beraber tadabilece─čiz.

TUB─░KOK ve PABLOÔÇÖya ev birac─▒lar─▒na vermi┼č oldu─ču desteklerden dolay─▒ te┼čekk├╝r ederim.
Umar─▒m be─čenirsiniz :beers:

21 Be─čeni

├ľn├╝m├╝zdeki hafta 2 g├╝nl├╝─č├╝ne bodrumda olaca─č─▒m, umar─▒m yeti┼čir ve bulurum.
Ger├žekten b├╝y├╝k ba┼čar─▒, tebrikler tekrardanÔÇŽ

2 Be─čeni

kac ay oldu aldigim bir yudumun tadi hala damagimda, umarim daha bircok yudum alabilirim, sonsuz tebrikler! :beers:

3 Be─čeni

merakla bekliyorre :smiley:

1 Be─čeni

Tad─▒m g├╝n├╝, evde bira yap─▒m─▒ ile end├╝striyel bira yap─▒m─▒ aras─▒nda a┼č─▒lamaz farklardan dolay─▒ ufak de─či┼čikler yapmak durumunda kald─▒─č─▒n─▒z─▒ ifade etmi┼čtiniz. Her iki proses aras─▒ndaki temel farklar ve benzerliklerden bahsetmeniz m├╝mk├╝n m├╝d├╝r? Tekrar tebrik ederim, merakla bekliyoruz.

1 Be─čeni

Ben evde Jet 30 kullan─▒yorum, Pablo nun sistemleri benimkine g├Âre 50 kat daha b├╝y├╝k, may┼čeleme sistemleri daha farkl─▒, ya─čmurlama, so─čutma, fermantasyon hepsi farkl─▒ bu nedenle proseslerde de farkl─▒ olmak durumunda. A├ž─▒kcas─▒ bir gun hep beraber tt bira yaparsak uzun uzun konu┼čabiliriz.

2 Be─čeni

Tebrikler.
Yar─▒┼čma g├╝n├╝ tad─▒na bakma ┼čans─▒m olmad─▒, merakla bekliyorum.

1 Be─čeni

Bodrumday─▒m, bekliyorum.yeti┼čirse 1 kasa alaca─č─▒m.

2 Be─čeni

Ben tad─▒na bakan ┼čansl─▒lardan─▒m. Ger├žekten ├žok lezzetli ve hepimiz i├žin gurur verici. :slight_smile:

2 Be─čeni

1 ┼či┼če isterim :grin:.:grin:.:grin:

1 Be─čeni

E bir forum tad─▒m─▒na numune g├Ânderilir heralde :grinning:

2 Be─čeni