Mersin Bira Tadım Günü 23.12.2018

7 Beğeni

Şimdiden hayırlı olsun.:clap::clap::clap:

Organizasyonu yapan arkadaşlara instagram hesabından ulaşılabilir belki bizde Zonguldak gibi örgütlenmeyi başarabiliriz :sunglasses:

1 Beğeni

Mersine geldiğimde tadıma denk gelirse mutlaka katılmak isterim…

1 Beğeni

Ne güzel gelişmeler bunlar…

1 Beğeni

Mersin olarak güzel bir organizasyonu geride bıraktık, ev biralarından daha ziyade craft biraları tatma şansımız oldu. Hepsi birbirinden güzeldi tüm üreticilere çok teşekkür ederiz. Koca Mersin’de bir tane tam tahıl bira yapan çıkmadı ya bir tek ona üzüldüm. Çare yok bu işin öncüsü olup ikinci tadıma kadar arkadaşlara tam tahıl bira tattırmakta benim hedefim oldu. Şahsım adına emeği geçen herkese teşekkür ederim.

16 Beğeni

Afiyet olsun hepiniz çok güzel görünüyorsunuz:))

1 Beğeni

Afiyet olsun. Çok keyifli görünüyorsunuz gerçekten de.

1 Beğeni

Bu güzel insanlarla sonraki tadımlarda tanışıp görüşmek dileğiyle :beers:

1 Beğeni

Çok memnun oluruz inşallah görüşüp tanışırız

1 Beğeni

Ne güzel fotoğraflar. Afiyet olsun

1 Beğeni

@merterkol kulağınız bol bol çınlamıştır :slight_smile: arkadaşlar ne kadar çok yardımcı olduğunuzu anlattı, bende kendi adıma teşekkür ederim size

1 Beğeni

Pınar ve Gözde hanımlar harika bir organizasyon yapmışlar.Organizasyonu yapanları da katılanları da tebrik ederim. İlk organizasyonlar zordur. Kendilerine biraz bu konuda karşılaşabilecekleri problemlerle ilgili önbilgi verdim ve Craft Bira konusunda bugüne kadar oluşan networkü paylaştım sadece. Bizimki çorbada tuz. Teveccüh gösterip teşekkür ettiğiniz için, ben size şahsınızda organizasyonu düzenleyen ve katılanlara teşekkür ederim. Yeter ki bu hobi ve bu mutluluk bu ülkenin her köşesine yayılsın

3 Beğeni

Afiyet olsun :yum: resimler Harika

1 Beğeni

Afiyet olsun, çok güzel görünüyorsunuz. ellerinize ve yüreklerinize sağlık!

1 Beğeni

Afiyetle arkadaşlar, yazın sıkça Mersin de olurum , umarım bir organizasyona denk gelirim.

2 Beğeni

Tebrikler Mersin, güzel bir organizasyon olmuş.:clap:

1 Beğeni

Bravo Mersin,daha ilk tadımdan iyi katılım olmuş,artarak dewam eder umarım​:clap::+1:

2 Beğeni

Darısı istanbul’un başına :slight_smile:

2 Beğeni

Mersin’e tebrikler.:hugs:
Çok başarılı olmuş görünüyor😊

2 Beğeni