Favori Mekanlarınız

Bu başlıkta favori mekanlarınızı listeliyoruz.

Paylaşım taslağı

*Mekan adı:
*Tür: (pub,cafe,rest vb.)
*Şehir/Semt:
Adres:
Web:

*olanlar zorunlu alanlardır.

2 Likes

Açıklama:
Mekana sürekli gidiyorum ortam gerçekten çok güzel irlanda müzikleri televizyonda rugb maçı ve tabiki olmazsa olmaz Draft Guinnes.
Yemekleri ve aperatifleri gerçekten kaliteli be fiyatlar diğer mekanlara göre çok ekonomik.

Güncelleme : Menü

6 Likes

İznik göl kenarı,
İznik evimizin bahçesi,
Ankara Batıkent Adnan Kahveci parkı ( kurtarılmış bölge)
İznik evimizin salonu
Kuşadası Davutlar SSK sitesi kumsalı (30 yıllık alkol hatırası var)

Çok sosyal bir insanım sanırsam galiba :slight_smile:

8 Likes

Hayret, hem iyi mekan hemde kalkarken böbreği vermiyoruz demek :grinning:

2 Likes

Durul’s Bar
İstediğin müziği dinlediğin,çaldığın home bar
Üstelik fiyatlar da çok uygun;beleş…

19 Likes

Konuyu neden trollüyosunuz :joy::joy: @magunay @Durul

2 Likes

Gayet samimi yazdım canım, niye trollüyelim… Bizim memlekette mekan vardı da biz mi gitmedik…
Durul’un mekan da nice barlara taş çıkartır bi kere :slight_smile:

4 Likes

Favori barım, bunun üzerine başka mekan yazamayacağım…

3 Likes

:grinning::grinning::grinning: https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ

Akgün’den muz orta gelince gole çevireyim dedim😂

1 Like

Bursa Görükle Trio’da Aylak bar var. İki kere Bursa tadımı yaptık, müzikler, yiyecek içecek çok iyi ve ucuz. Barın sahibi Deniz arkadaşımız da her tadımda masamızdan ayrılmadı, o da meraklı bu işlere. Fiyatları çok hesaplı, yolu düşenler bir uğrasın derim ben…

@wildtrak bak ciddi oldum ben :slight_smile:

3 Likes

Waayyy satışşş haaa👅

1 Like

Tüm mekanların bin türlü cezasını ya…
25 liraya tuborg satıyorlar arkadaş…

3 Likes

Daha önce de yazmıştım bir konuda buraya da not düşeyim.
Yolo Art & Rounge. Konak Mahallesi, Anafartalar Caddesi No:228 Abacıoğlu Hanı, 35250 İzmir

Şöyle güzide bir mekan. Bir aile işletmesi. Bir hanın içinde, 2 katlı. Üst katı sanat galerisi aynı zamanda.

Ev yapımı hamburgerde iddialılar. Ve öyle olmakta haklılar.

Bunun yanında metro market gibi bira çeşitleri var. 80 çeşit olduğunu söylediler. İnsanın başı dönüyor hepsini denemek istiyorum.

Garip bir şekilde fiyatlar uygun. Biralar 4 kategoriye ayrılmış. Yerliler 13 lira, ithal 15, lux 20 ve masterpiece 25 TL. Tabi neye göre lux neye göre masterpiece dediler onu bilemiyorum. Metroda bile fiyatlar aşağısı yukarı bu civarda. Bir mekan için oldukça uygun geldi bana o yüzden. Yiyecek fiyatları da biralar gibi f/p olarak kendini aşmış durumda. 18-25 lira arası hamburger menüleri. Makarnasından pizzasına çeşidi geniş.

Sonuç olarak İzmir’e yolu düşen herkese tavsiyedir.

9 Likes

ODTÜ Devrim. :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 Likes

Datça Roll Cafe
Anlatmaya gerek yok goruyorsunuz… bira cesitliligi sahiplerinin bira kulturu ve sicakligi orta seker fiyatlari Datça manzarasi…

6 Likes

@Gulendam jet black heart var orada :flushed: her yeri aradım bulamadım. Hardcore ipa onuda yeni gördüm şuan çok merakettim :grin:

2 Likes

Sevgili @wildtrak… hardcore ipa artik gelmiyor maalesef. Hatta uretimi de durmus olabilir. Valla ne yalan soyleyeyim ben sevmistim kendilerini :grin::grin::grin:
Onun yerine jack hammer var artik. Jet black heart i gecenlerde hem metroda hem varuna cafede gormustum. Amaaa eger yolunuz Antalyaya duserse keyifle sizi misafir edip stokladiklarimdan ikram ederim…

6 Likes

JET BLACK HEART bulana bütün krallığımı veririm…

3 Likes

:grin::grin::grin: kralliginizi aldim gitti…

5 Likes