Craft Bira Forum Zoom Buluşması

Aksilik olmaz ise biz de uğrayacağız.

2 Beğeni

orada görüşürüz arkdaşlar

1 Beğeni

Arkadaşlar 4 nisan 21:00 da yapiyoruz o zaman bağlantı linkini burada paylaşacağım :wave::beers:

5 Beğeni

Görüşmek üzre :raising_hand_man::beers::beers:

3 Beğeni

Birazdan görüşürüz :slight_smile:

1 Beğeni

Ben ikinciye yetişiyorum, maya çalıp geliyorum.

11 Beğeni

kendimin de olduğu halini ekledim :smiley:

10 Beğeni

yüz yüze olmasa da tanışmak çok güzeldi böyle sıcak kanlı insanlarla en kısa sürede tekrar bluşmak dileğiyle :wave:

14 Beğeni

Ali, BeerCode is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Ali, BeerCode’s Personal Meeting Room

Join Zoom Meeting

Meeting ID: 876 375 0303
Password: 542640

2 Beğeni

Ben çok güzel bir akşam geçirdim ve sizlerle birlikte olmak gerçekten de çok keyifliydi.

KAtılan herkese kendi adıma çok teşekkür ederim. Sanırım @magunay’ın kıvrak dansları hepimizin hayata yeni bir gözle balkmasını sağlayacak. Samimiyetimize güvenip en çıplak halinle aramızda olduğun için teşekkürler dostum

14 Beğeni

Ben de keyif aldım ama mikrofonu bir türlü devreye sokamadım. Sonraki buluşmada diğer bilgisayarla bu işi halledeceğim sanırım.

8 Beğeni

Katılan herkese çok teşekkür ederim. :beers::beers:

14 Beğeni

Her ne kadar kendi kendime konuşuyormuş hissiyatından kurtulamayıp bir süre araba farına yakalanmış tavşan gibi ekrana bakıp kalsam da eğlenceli bir etkinlikti, katılan herkese teşekkürler…
@BoBo nun bahsettiği dans performansımı kaçıranlar için buraya da bırakayım…

8 Beğeni

Bende @can ile aynı fikirdeyim. Kesinlikle çok güzeldi :beers:

6 Beğeni

Haftaya ayni gün ayni saat de yapalim mı ?

8 Beğeni

Neden olmasın ki​:beer::beer::beer::grin:

5 Beğeni

Corona günlerinde bira sevdası :beers:

6 Beğeni

Lüzumsuz bir iş yüzünden akşam katılamadım. Sonlara doğru yetiştim ama bilgisayar azizligine uğradım. Ne güzel biralar içilmiş, güzel vakit geçirilmiş kıskandım :smiley: Sonraki buluşmaya umarım yine lüzumsuz birşey çıkmaz da katılırım. İhtiyarın kıvrak danslarını merak etmiyor değilim.

7 Beğeni

Ben unutmusum bunu ya sabah instagramda gorunce hatirladim, tekrari olursa gelirim ben de

4 Beğeni