Craft Bira Forum Zoom Buluşması

Herkese merhaba biliyorsunuz covid-19 salgini yuzunden bir çoğumuz evlerimizde ve bu sebeb ile etkinliklerimiz iptal oldu.

Zoom uygulaması üzerinden bir etkinlik yapmayı istermisiniz ?

Gün ve saat önerilerinizi lütfen yazın.

6 Beğeni

Benim önerim 4 nisan 2020 saat 21:00

3 Beğeni

o saatte maalesef çalıştığım için katılamam ancak uygun tarih saate diğer forumdaşların isteği üzerine çekilirse katılırım :slight_smile:

Bana uyar saat zoom kullanmamıştım şimdi yükleyeyim.

2 Beğeni

Özel bir aksilik çıkmazsa benim için de uygun.
Ücretsşz zoom sürümünün kişi sayısıyla ilgili bir kısıtlaması olup olmadığını biliyor muyuz? :slight_smile:

2 Beğeni

Duruma göre bende katilabilirim, 40 dakika gibi kısıtlama vardı galiba, sürekli kullanıyorum ama hiç limiti geçmedim.

1 Beğeni

Host up to 100 participants
Unlimited 1 to 1 meetings
40 mins limit on group meetings
Unlimited number of meetings
Online support

2 Beğeni

40 dk dolunca yenisini başlatacağız

4 Nisan için başka bir zoom randevum yok. :+1: :grin:

5 Beğeni

+1👍 biralı katılabilirim😂

7 Beğeni

Kısmetse olur :))
unnamed

5 Beğeni

En az kaç bira ile katılabiliyoruz?

8 Beğeni

Bir engel olmazsa ben de katılabilirim.

Bünyeniz ne kadarına müsade ediyorsa :grin:

Zoom tele-konferans programında konuşmak isteyen istediği zaman konuşabiliyor mu? Yoksa yöneticinin mi söz vermesi gerekiyor. Zoom çalışmasını ve özelliklerini yazabilirmisiniz?

Ben de uğrar bir bira içerim :slight_smile:

3 Beğeni

Bende uğrar 2 bira içerim sanıyorum.

2 Beğeni

Merhaba, herkes aynı anda konusabiliyor kamera büyük ekran aktif konuşani gösterebiliyor, ayrıca toplantıyı baslatan istediğinin kamerasını ve mikrofonunu kapatabiliyor :wink: birde çok fazla kişi aynı anda konuşunca bazen karışıklık olabiliyor malum internet sebebiyle 1-2 saniye gecikme oluyor. Öncesinde kontrol grubu ile testler yapabiliriz, bu arada ekran paylaşımı beyraz ekran tahta gibi özellikleri de mevcuttur.

Içmeye bahane demiyorlar da, zoom buluşması diyorlar :smile:
Tarih ve saat uygun, uğrayacağım :beer:

5 Beğeni

:ok_hand: :house: :camera: :beers:

1 Beğeni