Brewstival Vol.4 4 Agustos 2019

Kimler stand acacak? Kimler tadimci olarak katilacak?

Gecen senenin bana gore eksileri:
-Stand acanlara ayrilan alan cok dardi. Organizasyon ve mekan sahiplerinden yeteri kadar ilgi gormedik. Bircok sorunu kendimiz cozmek zorunda kaldik
-Atolyelerin kontenjani cok azdi ve bence yeterince ozenli duyurulari yapilmadi, takip bile edemedik.
-Yemek sıkıntiydi
-Kovalara yeteri kadar buz temin edilmedi
-Bizlere tahsis edilen sogutucular gorme mesafemizde olmadigi icin cok sayida biramiz calindi
-İzmirdeki gibi bira yarismasi olmaliydi
-Sicak icin yeterince onlem alinmadi.
Lojistik destek yetersizdi.
Artilari;
-Mekan guzeldi
-Muzik iyiydi
-Planlama ve organizasyon birkac eksik disinda genel olarak basariliydi
-Yarismalar keyifliydi (arttirilabilir)
-Craft bira markalarinin standlarinin olmasi iyiydi
-Cok kaliteli ve degerli dostlarla tanisma firsati bulduk.
-Katilim yuksekti ve gosterilen ilgi cok memnun ediciydi.

4 Beğeni

Bu maddelere özellikle katılıyorum

1 Beğeni

Özellikle bu maddeyi görüp, bira yerine ekipman getirenler için genişletmelerini diliyorum.
Izmir organizasyonunda malzemelerin yarısı olmadığı halde, olanları da zar zor dip dibe yerleştirebildik.
Sırf bu yüzden bu organizasyona girsek mi girmesek mi kararsızlığındayız…

4 Beğeni

Bizim standda gorusmek uzere :slight_smile:

3 Beğeni

selamlar :raised_hand: ben de katılmayı düşünüyorum fakat daha ayrıntılı bir açıklama yapılmadı sanırım katılım koşulları vs ile ilgili?

Merhaba Tanberk. Tadimci olacaksan Biletix te 79Tl ye satiliyor biletler.Stand acacaksan en az 10 lt ev birasi ile katilim yapabilirsin . Kayit Linki:

@wildtrak , @Antinkuntin , @mustehcenbiralar , @biravatar , @rocky, wanderlust , @gizemada @chucks @Piizman ve ben yanyana omuz omuza şovumuzu yaptik.(forum en fazla 10 kişiyi etiketlemeye izin veriyor,ismini yazamadıklarım varsa özür dilerim) @MacCandans da sosyete standlarının açık ara lideriydi :joy:. Ama birasının tadına bakamadım .
@Antinkuntin Marzen Lager Festivalin en özenerek yapılmış en özel birasıydı bence . @wildtrak frambuazlı buğdayı son 2 etkinlikte yanyana olmamıza rağmen gene içemedim. aynı şekilde forum üyelerinin standlarını bile ziyaret edemedim, biralarını içemedim.@biravatar buğdayı enfesti. Bitirici vuruşu @Gulendam Hanimin benzersiz biralari yapti. Onun haricinde tadımcı olarak katılan da bir sürü forum üyesi vardı. Neticede hersey cok guzeldi. Ama benim icin en onemli olan cok deger verdigim bu dostlarla ortak birseyler yapmakti. Sanırım 4 kasa bira dağıtarak ve toplamda 2 bira bile içemeyerek festivalin enayisi seçildim🤣. Dilerim sayıca daha da artarız ve craftbiratr forum olarak daha da tanınırız. İyi ki varsiniz iyi ki sizleri tanımışım dostlar.
Not: Ama iyi içtik :rofl::rofl::rofl:

19 Beğeni

sosyete mi standları :smiley::smiley:

2 Beğeni

Biz proletarya tayfasıyız abi :wink::hugs::beers:

Bizi değersiz hissettiren birkaç kişi dışında, geçen seneye göre genel olarak yapıcı ve olumlu gelişmeler vardı.Kastettiğim kişilerden birine de hissettiklerimi ilettim.bence stand yer seçimi iyiydi. Eğim şanssızlıktı. Ben çemkirmeseydim aç kalacaktık.herkese özel dolap, girişte isimlerimizin yazılması şahane bir düşünceydi.

3 Beğeni

Ben de konuyla ilgili bir yazı yazayım dedim ama başka yerlere gitti :slight_smile: biraz dertliyiz elden bir şey gelmez. Merak edenler için linki şuraya bırakıyorum.

7 Beğeni

@MacCandans Egemen bence cok guzel bir yazi olmus, hepimizin diline tercuman olmussun.Belki senin sayende bir seyler degisebilir.Bir butun olma yolunda adim atabiliriz.Sosyete standi benzetmem; bizler siseden siz ficidan/musluktan ikram ettiginiz icindi. Seni kirdiysam ozur dilerim. Hele ki bu donemde bir elin parmagini gecmeyecek bir sayida iken ozellikle senin gibi emegine,hobiye katkisina ve muhabbetine cok deger verdigim birini asla kirmak ve uzmek istemedim. Senden ogrenecek cok seyim var dostum🍻

3 Beğeni

abi estağfurullah ne kırılması, ben de genelde şaka yoluyla bir çok şeye takılıyorum ama bu sevmediğimden değil, sevmediğim tipler zaten blogda belirttiklerim :slight_smile:
Ayrıca bir kişinin sayesinde olmaz bunlar, birlikte hareket etmekle olur. Hepimiz emek veriyoruz, hepimiz bir şeylerle uğraşıyoruz, hepimizin birbirinden öğrenecek çok fazla şeyi var. Önemli olan bireyselliğin, tüzelin önüne geçmemesi.
@taxym hah ayrıca zencefil birası ve ginger bug üzerine bir yazı yazarsan blogda yayınlayalım :slight_smile: sonra diğer çılgın fikirlere bakarız şimdilik bu doz kafi :smiley::smiley:

3 Beğeni