Biraz Da Ruhumuza // Günün Filmi

Akşamları seyredecek bir şey bulamadığımızda bakalım diye…

Mümkünse tanıtım videosuyla…

Kevin Costner - Ashton Kutcher
The Guardian

Oorah!

5 Likes

Korku/gerilim filmlerinde ölçü olarak alınabilecek biri değilimdir, korkarım :sweat_smile: ama bu film beni daha bir gerdi. Konusu da ilgi çekiciydi, sonuna kadar sıkmadan izletti

5 Likes

Emir Kusturica dünyasından… Favorilerimden… Eğlence garantili, absürd… Daha ne denir bilmem…
Ak Kedi Kara Kedi…

6 Likes

WW2 filmleri manyağı olarak land of mine yada orijinal ismi ile under sandet tavsiye edeyim. WW2 filmlerinin en iyisi değil ama farklı güzel oyunculuklarin yer aldığı bir Danimarka yapımı.

4 Likes

Limonata

Komedi/Dram
Yazan yöneten : Ali Atay

Gercekten hem.komik hemde dramatik bir film kesinlikle izleyin.

4 Likes

Bilgisayarımın diskinden asla silmediğim bir iki filmden biri bu. Felaket filmlerini çok severim, denizaltılı filmler ise favorilerimdendir. Çok anlatmış olmayayım ama bunların yanına biraz dram, biraz da soğuk savaş ekleyin… Üstelik gerçek bir hikâyeden.

K-19 The Widowmaker tavsiye olunur.

1 Like

Evet bunu seyretmekten de asla sıkılmıyorum.
Yine denizaltılar, yine nükleer kriz, yine gerilim…
Crimson Tide sizi koltuklarınıza çivileyecek…

:stuck_out_tongue:

2 Likes

resim

2 Likes

Yine ww2 konulu bir dizi tavsiye edeyim, oldukça ilginç aynı adlı bir kitaptan yapım. Alternatif evren Naziler, Japonlar ABD nin sahibi… Olaylar… Olaylar…

3 Likes

Çok klasik belki ama bu sene filmin 50. yıldönümü ve o dönemki negatiflerden yenilenmiş (ama kurcalanmamış) 70 mm versiyonu vizyona girdi… Tabii ki bizim memlekette değil… Kedinin ciğere baktığı gibi fragmanla idare ediyoruz maalesef…

2 Likes

Moon… Tavsiye…
Filmin yönetmeni David Bowie’nin oğlu… Bunlar ailecek uzaya takıntılılar sanırsam… Bu arada 2001 space odyssey’in kahramanının adı da David Bowman… David Bowie onun şimdiki zamandaki sureti mi yoksa… Bu da mı tesadüf…

6 Likes

Benim çok beğendiğim bir filmdi hatırlattığın için sağolasın :+1:

1 Like

Bu filmi çok seviyorum, ara ara açıp seyrettiğim ender filmlerden

3 Likes

Bazen başımızı alıp gitmek isteriz ya… Müzikler de Eddie Vedder’dan olunca tadından yenmez…

2 Likes

Toplumun bize dayattıkları veya koyulan kurallar normal ve doğal olan şeyler mi?
Acaba başka bir hayat gerçekten mümkün mü?
Aile olmanın kuralları olur mu?

Captain Fantastic, beğendiğim filmlerden…

2 Likes

Mükemmel film,şiddetle tavsiye

1 Like

İnto the wild filmi benim alaska sevdamı körükleyen bir film oldu en sevdiğim filmdir ve bu konuda blogumda yazı yazmıştım.

1 Like

Little shop of horrors… Bugünün tavsiyesi…

Bu da @Durul @Cem ve varsa aramızda bulunan diş hekimleri için filmden özel klip…

3 Likes

Çok acaip nerden buldun bu filmi​:clap:,bunu zonguldak ted kolejinde ingilizce laboratuarında izlemiştik,80 li yıllardı,waoww​:+1::grinning:

1 Like

Kült film bizim işimiz :slight_smile:
Laboratuvarda çocuklara seyrettirmek için nasıl bir film bulmuşlar yav… Bunu seyreden ya diş hekimi olur ya da ömür boyu diş doktoruna gitmez… Sen tercihi yapmışsın :slight_smile:

1 Like