Bira - Çikolata - Kahve Eşleşmesi

Herkese selam;

16 Temmuz Salı günü saat 20:30’da Ataşehir Draft Gastropub’da Bira - Çikolata - Kahve eşleşme ve tadımımız var.

Çikolatalar Podisi Çikolata’dan, Belgin’in özenle seçtiği ve Amazon Ormanları’ndan getirdiği kakao çekirdekleri ile yaptığı bean to bar çikolatalar. 17 Mart’ta Grand Pera’da yaptığımız 5. Türkiye Ev Biracıları ve Bira Koleksiyonerleri Buluşuması’nda tadanlarınız olmuştur.

Kahveler Kronotrop’un Kahve Ustası Özgün’den. Kahvenin farklılıkları, tatları ve lezzetlerle uyumunu anlatıyor olacak.

Biralarımız ise Türk Kraft biralardan ufak bir seçki, Pablo, Graf ve Gara Guzu. Üreticilerin hikayeleri, biralarının tat profilleri ve eşlikçilerle uyumu hakkında bilgiyi ben aktarıyor olacağım. Biralar ve anlatım biraz sürprizli olabilir.

Kontenjan sayılı herkesi bekleriz.

9 Beğeni

Forum’dan ilgi görmedi ama 26 katılımla şu andan itibaren katılım kapandı, ilgilenen arkadaşlara bir dahakine diyelim. Sevgiler.

O kadar hızlı doldu ki…Ninkasi sağolsun ben önceden yerimi ayırtmıştım…:slight_smile:

işte hemen hemen 24 saat sürdü :slight_smile: aslında masa 23 kişilik ama son anda iptaller oluyor diye 30 kişi aldık toplamda.