Başlangıç kiti ve diğer malzemeler

Bütün ürünler satılmıştır. Değerli forum üyelerine teşekkür ederim.

3 Beğeni

Fiyatları gerçekten çok uygun yazmışsınız, ihtiyacı olan kaçırmasın diyebilirim :slight_smile:

2 Beğeni

termostatı alabilirim

Dark Kuru malt özü maya ve kit setini alabilirim.(100tl dediğiniz)

Hidrometre ve tekli kovayı da (50 lira olan) ben alabilirim, hangi şehirdesiniz?

Termostat ve hidrometre için yazışmıştık arkadaşla. Ödeme için dönüş bekliyorum ben de.

Ok hocam, ben kimse niyetlenmedi diye düşündüm :slight_smile:

Rica ederim. Hocam özelden yazışmıştık dün akşam. Ama asıl istediğim termostattı. Hidrometreyi de alabilirim diye de sabah yazdım. Eğer elzem ihtiyacınız varsa Hidrometreyi siz alın.

Malum hidrometre kırılabilen bir şey olduğundan yedek bulunsun diye düşündüm ama aciliyeti yok, siz alabilirsiniz :slight_smile:

1 Beğeni

Hepsini alıyım ben :smiley: nedir rakam… (Huahau)

1 Beğeni

İnceliğiniz için teşekkür ederim. Ben de aynı nedenle ve kabı için düşündüm. :blush:

1 Beğeni

Son duruma göre

Sadece kova+musluk+Hava kilidi olan ürün 50₺lik olan satılmıştır.

Hidrometre ve termometre satılmıştır.

Başlangıç seti ve maltözlü scout seti duruyor

Efendim şu an başlangıç seti 120₺ olan ve scoutlu maltlı kit kaldı 100₺ olan

Hocam ben arkadaşlara geyigine yazdım, eyvallah teşekkür ederim.

Kit budur tavsiye edilen tarihi geçmeden alıp kurulması lazım :slight_smile:

Başlangıç seti kaldı sadece. Kapak hariç her şeyi tamdır.

Arkadaşlar, başlangıç kitindeki kova ayrı, temizleme malzemeleri ayrı, kapak kapatıcı gibi ürünleri ayrı ayrı almak isterseniz bölüp satabilirim. Set olarak isteyen varsa bi kaç bir şey daha yapıcam. Bir tek başlangıç setim kaldı.

Siz set ve tek tek fiyatını yazarsanız almak isteyen arkadaşlar için kolaylık olur. Set diyorsunuz da içeriği nedir? Kapak yok kit yok benim anladığım kadarıyla ama yine de yazmanız faydalı olacaktır almak isteyen arkadaşlar için.

Set içerisindekileri ekledim, almak isteyen arkadaşlar özel mesaj göndersinler. Alacaklarına göre fiyat vereyim.

Fiyatı 100₺ye indirdim, son olarak başlangıç kitimiz de hayırlısıyla birine gitsin :slight_smile: