Ankara Tadimi - 16 Kasim

Selamlar, uzun zamandir etkinlik yapmadik temmuzda denedik organize olamadik derken uzun zamandir yerimizde sayiyoruz. Ufak bi tadim yaparak biseylere tekrar baslayalim dedik. Tarih olarak izmirdeki yarismanin bir onceki haftasina karar verdik, yarismaya biralari gondermis olucaz ve belki o biralari da tadari. Mekan cok buyuk ihtimalle zoo olacak tekrar ama yine de bi teyit almam lazim.

Cok kural koymak istemesem de biralarin tam tahil olmasi, cok fazla bira olmamasi ve kisi basi bir cesit bira olmasi kaliteyi yuksek tutmamiza yardimci olacaktir. Birayi 10 cesitte tutarsak hepsini saglikli bi sekilde tadabiliriz diye tahmin ediyorum ama katilima gore sayi artabilir tabi ki ama en azindan kisi basina tek cesit bira olmasindan feragat etmek istemiyorum.

Yarin falan bi excel acar kim geliyo ne bira getiriyo tutmaya baslariz, birasiz katilmak da mumkun tabi ki ama kontenjan olmasi gerekecektir tahminen.

EDIT: Detaylar belli oldu, 16 Kasim Cumartesi Zoo Pub 15:00 asagidaki excelden isminizi yazabilirsiniz.

16 Kasim Ankara Tadimi Listesi

Zoo Pub lokasyon

4 Beğeni

Ben varım tabii ki ama temmuz için hazırladığım ve büyük keyifle içtiğim zencefilli buğday gibi olmayacağını da garanti ediyorum şimdiden.

1 Beğeni

Burayi biraz canlandiralim, tadimimiz 16 kasimda ayranci zoo pubda olacak. Her zamanki gibi 1 fici bira + abur cubur iceren bi paketimiz olabilir detaylari bu hafta icinde netlestiririm. Bi google sheet actim katilim, birali katilim, bira tarzlari gibi bilgilere kolayca ulasabilmek icin.

Ankara’da olan herkesi bekliyoruz…

Tarih kesin mi :slight_smile: belki gelirim istanbuldan

1 Beğeni

Kesin olmamakla beraber belki bir sürpriz yaparım. Birasız gelmem de muhtemeldir, yetişecek biram kalmadı ne yazık ki.

2 Beğeni

Abi katilimin icin cok tesekkurler ama kisi basi tek bira olarak denemek istiyorum basta, katilim bekledigimiz kadar olmazsa arttirabiliriz tabi ama cok fazla bira olunca bas edemiyoruz :smiley:

1 Beğeni

Güncelledim Mert.
:B

@Gulendam ‘ın Russian Imperial Stout reçetesi ile katılacağım.

Görüşmek üzere
:beer::beer::beer:

3 Beğeni

Sagol abi anlayisin icin, eger bira miktari az kalirsa butun musluklari ac dicem sana :smiley:

1 Beğeni

Eksik kalırsa, ben de, Hop Head IPA’da getirebilirim.

1 Beğeni

Hull Melon Pale Ale bütün kaynattım ama 16 Kasım’a yetişmeyecek galiba

Sisede hizli gazlanirsa bi ihtimal :smiley: birasiz da olsa bekleriz

Mutlaka gelicem, en kötü başkası için kurduğum american amber ale kit birası var kovada, benim hull melon yetişmezse ondan getiririm

1 Beğeni

Herkese merhaba adım çağlar. Foruma yeni katıldım. Normalde eşimle beraber kit bira yapıyorduk fakat son günlerdeki malum gelişmeler nedeniyle tam tahıl işine yöneleceğiz gibi gözüküyor. Ankara’daki buluşmanıza katılmak isteriz fakat olayı tam anlamadım. Elimizde yazın kurduğumuz tour de saison kiti var ondan getirsek olur mu? :slight_smile:

1 Beğeni

Merhabalar hosgeldiniz. Tadimda az ve oz bira olmasi acisindan tam tahil ve kisi basina 1 bira seklinde denemek istedik bu sefer, tadimlarda 30-40 tane bira oluyo cok tadimligi kalmiyo diye. Bu yuzden birasiz da katilabilirsiniz, aramizda gormek isteriz kesinlikle.

Herkese merhabalar bende bu işe yeni merak saldım henüz bir bira yapma şansım olmadı müsade varsa bende katılmak isterim.

Tabi ki bekleriz, yarin veya sali gorusucem mekanla saat vs netlesir

1 Beğeni

Ankara’da tam tahıl yapan dört kişi olabilir miyiz gerçekten de?

1 Beğeni

Ben İstanbul dan gelme planı yapıyorum ama daha netleşmedi.

1 Beğeni