Alınık M20 Maya

Selamlar,
Maya çoğaltmaya başladım ama biraz geç kaldım galiba çünkü elimde pek maya yok :slight_smile:
En acil olarak m20 arıyorum. Elinde m20 olan arkadaşta başka mayalar varsa bende olmayanlardan almak isterim. Elimdekiler: m54, wb-06, s-04 ve bir sürü kit mayası (bazılarının ne olduğu belli değil).

Fermantasyonmarkette stokta var görünüyor, takas bulamazsanız eğer

Bulabileceğim siteleri taramıştım, hiçbir yerde bulamamıştım. Siz söyleyince tekrar kontrol ettim, fermentasyon markette de m21 var görünüyor, m20 tükendi yazıyor. Üyeliğim yok, o yüzden öyle görünmüyordur değil mi?

Kusura bakmayın yanlış gördüm galiba evet stokta yok. Gelince haber ver derseniz stoğa girince anında bildirim geliyor tükenmeden alabilirsiniz

İlginize çok teşekkür ederim, dediğinizi hemen yapıyorum.

Bu arada aklıma geldi, 20 martta belgrada gideceğim, belki oralarda bişeyler bulurum, bi araştırayım :slight_smile:

Ben mi yanlış bakıyorum acaba fm de var m20.Bu değil mi?

1 Beğeni

ilginç, şu anda bende de var görünüyor, hemen siparişi geçeyim.
Çok teşekkürler.

1 Beğeni

Maya siparişini verdim. Biraz tuzlu oldu ama yapacak bir şey yok maalesef.
Teşekkürler @Aykut ve @quenelle

1 Beğeni

elimde olsaydı gönderiridim ama elimde yok bu mayadan , bir paket maya için fiyat yüksek gerçekten dondurarak saklama yöntemlerini tercih etmekte fayda var ben de henüz başlamadım onları yapmaya ama yapmak lazım

Teşekkür ederim, düşünmen yeter.
Çoğaltıp kullanacağım için fiyata katlandım artık.

Bangır bangır hazır kıta 3. Nesil M42 vardı… Ama geç kaldık sanırım. Ankara içi elden verebilirim…

Teşekkür ederim.
Yaza doğru ankaraya gelme planım var, gelirsem takas edebiliriz :slight_smile:

1 Beğeni