6. Türkiye Ev Biracıları ve Bira Koleksiyonerleri Buluşması

Arkadaşlar merhaba;

Malumunuz Tübikok olarak her yıl düzenlediğimiz ve bu yıl da 6.'sı düzenlenecek olan Türkiye Ev Biracıları ve Bira Koleksiyonerleri Buluşması’nın organizasyonu için hafiften çalışmalara başladık.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse her yıl onlarca ev biracısının stand açarak kendi biralarını ziyaretçilere tattırdığı ve anlatabildiği, koleksiyonerler standlarının olduğu, kahve, çikolata, çeşitli yiyecekler, ekipmanlar ve el sanatları ürünlerinin olduğu, yarışmaların yapıldığı ve hemen hemen tüm gün süren bir etkinlik. Genelde Mart ayının 3. pazarı oluyor. Tarih ve yer detayları kesinleşince buradan tekrar paylaşırım.

Ayrıca geçen yıl toplamda 8 ayrı kategoride 80 tam tahıl ev birası yarışmıştı, bu yıl daha fazla katılım öngörülüyor. Hatta bir çoğunuzun bildiği gibi geçen yıl Craft Master - Pale Ale kategorisinin kazanan reçetesini Pablo üretti, Buradan @Maktas41 kardeşimi tekrar tebrik ediyorum.

Sizler de bu etkinlikte stand açmak ve yarışmaya katılmak için lütfen başlığı takipte kalın. Sormak istediklerinizi lütfen sorun.

Sevgiler

20 Beğeni

Orada olacağız :metal:t2::beers::beers::beers:

2 Beğeni

Tabiki de orda olmak isterim. +1 .

1 Beğeni

selamlar :raised_hand:t3: var mı bu konuyla ilgili herhangi bir gelişme :beers:

Ben de bu yıl katılmaya çalışacağım merakla bekliyorum. Sanırım tarih kesinleşmemiş duyduğuma göre. Konuyu gören yetkililerden bir açıklama gelir yakında…