4. İstanbul Ev Birası Tadım Günü

Tadım 1 Şubat 2020 Cumartesi gün olacak.

Toplanma saat 13.00, Tadımımız 13:30’da başlayacaktır. Bu saatlere uymanızı önemle rica ediyoruz.

Tadım Tubikok’un Maslak’ta bulunan kulüp evinde yapılacak.

Tadımın başında “Tadımı nasıl yapmalıyız?” konulu kısa bir bilgilendirmemiz olacak.

Tadıma bira getireceklerin, herkesin birasını tadabilmesi için her çeşitten en az 4 şişe getirmesini bekliyoruz.

Değiş-tokuş, takas için istediğiniz kadar bira getirebilirsiniz.

Biralarınız için size dolap imkanı verilecektir ama vakit kaybetmemek adına daha önceden soğutup, biralarınızı öyle getirmeniz daha iyi olacaktır.

Bira getiren için 40 TL, Birasız katılım için 70 TL alacağız. Listeye adınızı yazmanız önemli, kapasitemizi aşarsak maalesef sadece ismi listede olanlar ile tadım yapabileceğiz.

Ben de börek yaptım, çörek yaptım, getirdim diyenlere asla hayır demeyeceğiz:)

Tubikok kulüp evi;
Maslak Mahallesi, Ahi Evran Cd. D:No: 3, 34450 Sarıyer/İstanbul

Katılımcıların aşağıdaki e-tablo’yu doldurmaları tadım sıralama planlaması için önemle rica olunur.

7 Beğeni

Değerli arkadaşlar şu anda 33 kişi olduk. katılmak isteyenler bir an önce girişlerini yapsın çünkü sanırım kısa sürede kapatmak zorunda kalacağız.
Anlaşılan tadım sıklığını arttıtmamız gerekiyor çünkü her seferinde çok daha kısa sürede listeyi kapatmak zorunda kalıyoruz ve katılmak isteyen dostlarımız dışarıda kalıyor…

1 Beğeni

Gün çok kötü bir güne denk geldi ya. :confused:

Hayır olsun?? 20 karakter

Ters bir durum yok çok şükür de, sabah toplantı, öğlen yeğenin doğum günü derken müsait olmadığım bir güne denk geldi malesef :confused:
Neyse gelemesem de lager hazır olursa kargolarım artık.

24 saat olmadan katılım limitlerimizi doldurmuş bulunmaktayız herkese çok teşekkürler🍻. Katılım durumu değişen arkadaşlarımızın tadım gününden önce haber vermesini rica ediyorum.

3 Beğeni

Biralarım gelecek ama benim gelişim belirsiz olacak. Tadımdan sonra çok vurmayın bana @Antinkuntin @wildtrak @taxym @mustehcenbiralar :sunglasses:

6 Beğeni

24 saat içerisinde tüm kontenjanlar doldu, gerçekten muazzam! :raised_hands:t2: 1 Şubat’ta görüşmek üzere :wink: :beers::beers::beers:

2 Beğeni

Keşke gelebilseydin🤔

2 Beğeni

15 Şubat günü “After Saint Valentine Day” party planlıyoruz… Bu kalabalık bizim konsepte biraz fazla geldi…ne dersiniz? 15 Şubat Cumartesi Türk Craft Biralar ile party yapalım mı?

8 Beğeni

kaldığın yeri biliyoruz…baskın basanındır…

1 Beğeni

Ben gelmek isterim Önder abi.

1 Beğeni

Bu fikri tadımda netleştirelim mi abi, geç olmaz ise?

2 Beğeni

İsmini görünce seni de göreceğim diye sevinmiştim. Oldu mu bu şimdi?

3 Beğeni

İlk defa senin içinde uygun bir tarih olmuş sevindim :slight_smile: Mesut’cum bakalım son anda bir şeyler ayarlayabilirim. @arizeus

1 Beğeni

Valla sorma abi, hiç olmayacak sanıyordum sonunda denk geldi :slight_smile:
Dört gözle bekliyor olacağım :beers:

5 Beğeni

Çıkan aksi bir durum neticesinde maalesef katılamayacağım… Eminim yine harika bir etkinlik olacak. Herkese şimdiden keyifli sohbetler, iyi eğlenceler.

2 Beğeni

Duyurusu yapılır yapılmaz kontenjanı dolan 4. İstanbul Ev Birası Tadım Günü, 1 şubat Türkiye ev biracılığı gününde harika bir katılımla son buldu.
.
52 katılımcı ve 35 farklı bira ile keyifli bir tadım geçirdik. Katılan herkese teşekkür ederiz.

19 Beğeni

Çok güzel bir etkinlik oldu.
@Tokio Pale ale ve @taxym in pilsneri en beğendiklerimden, fakat @Rid n İPAsı muhteşemdi. Keşke biraz daha içebilseydim ondan :slight_smile:
Biralı gelen herkesin eline ve emeğine, birasız katılanların da ayaklarına sağlık :beers:

Edit: Bu organizasyona öncülük eden @wildtrak ve @Antinkuntin e ayrıca teşekkür ederim. Hem güzel biraları hem bu güzel ortam için :clap: :heart: :beers:

10 Beğeni

Teşekkür ederim @arizeus. Porter ve marzen tadımı yapan oldumu ?

2 Beğeni