1. Kocaeli Craft Bira Forum Buluşması

Değerli Arkadaşlar,
Geçtiğimiz tadımlar son derece güzel ve yoğun katılımlı geçmişti. Bu sefer daha da kalabalık ve daha da eğlenceli olacağından hiç şüphemiz yok.

Geçen sefer olduğu gibi katılımcılar aşağıdaki listeye giriş yapabilirler.

Tadımı daha doğru planlayabilmek için lütfen bira getirecekler ve birasız gelecekler listeye isimlerini yazdırsınlar. Belli bir sayının üzerine çıkarsak maalesef daha fazla katılımcı kabul edemeyeceğiz. O yüzden bir an önce listeye giriş yapmanızı önemle rica ediyoruz.

Tadımın başında “Tadımı nasıl yapmalıyız?” konulu kısa bir bilgilendirmemiz olacak.

• Tadım 21 Temmuz Pazar günü olacak.
  • Toplanma saat 13.00, Tadımımız 13:30’da başlayacaktır.
  • Leman Kültür de yapılacak.
  • Tadıma bira getireceklerin, herkesin birasını tadabilmesi için her çeşitten en az 4 adet 50 cl. veya 6 adet 33 cl. şişe getirmesini bekliyoruz.
  • Değiş-tokuş, takas için istediğiniz kadar bira getirebilirsiniz.
  • Biralarınız için size dolap imkanı verilecektir ama vakit kaybetmemek adına biralarınızı daha önceden soğutarak getirmeniz daha iyi olacaktır.
  • Bira getiren için 30 TL, Birasız katılım için 75TL alacağız. (Güncelleme)

Listeye adınızı yazmanız önemli, kapasitemizi aşarsak maalesef sadece ismi listede olanlar ile tadım yapabileceğiz.

• Ben de börek yaptım, çörek yaptım, getirdim diyenlere asla hayır demeyeceğiz :slight_smile:
  • Leman Kültür Ömerağa, Oramiral Salim Dervişoğlu Cd. 76/A, 41300 İzmit/Kocaeli https://goo.gl/maps/bdYCunT2ka5aN4ir9

Tadım günü görüşmek üzere
Sevgiler

13 Likes

Bu tadımda sürpriz olarak Pablo Craft Master serisi özel bir birayı tadacağız @Maktas41

9 Likes

Orada olacağız :love_you_gesture:t2: Şimdiden hepimize keyifli tadımlar :blush::beers:

4 Likes

Çok güzel bıralar olacak emınım kı. Şımdıden afıyet olsun.

:smile::smile::smile:

4 Likes

Olmadığım tarih, kaçırıyorum maalesef :confused:
Mj pale ale merakımdan çatlayacağım sanırım.

3 Likes

Eminim çok keyifli bir etkinlik olacak, bundan 2 yıl oncesine kadar Tubikok etkinliği için Kocaeli deki evde bira yapan arkadaşlara mesaj attığımda bir kişi bile ilgilenmemişti. Şimdi kabına sığamayan yuksek enerjili onlarca dostumuz etkinliklere biralarıyla katılıyor.
Cheers to All Homebrewers :beers:

9 Likes

Gelmeyi çok istemekle birlikte o tarihlerde farklı bir programım olması sebebiyle katılamayacağım.

5 Likes

Bu etkinliğin kocaeli’de yapılması çok güzel, dört gözle bekliyoruz :hugs:

5 Likes

Herkese merhaba

Kocaeli tadımına yoğun bir ilgi mevcut 2 günde kontejanı doldurduk ve liste kapanmıştır. Fakat tadımcı sayısında olağan dışı bir artış gözlemlendiğinden. Koevbir grubu ve Kırk-Beer grubundan ortak karar alınarak birasız katılım (tadımcı) katılım fiyatı 75 tl olarak güncellenmiştir.

3 Likes