1. Ankara Craft Bira Forum Tadım Günü

Tarih. 6 Nisan 2019 Saat:15:00
Mekan: Zoo Irish Pub Konum: https://maps.app.goo.gl/L8pSn
Katılım Ücreti Kişi Başı 35tl (50cl Tuborg + Ortaya atıştırmalık tabağı)

Açılış saati bir aksilikten dolayı değişmiştir. 15:00

2 Beğeni

Katılım sağlayacak ve listeye hala kaydini yapmayanlar için tekrar hatırlatayım:

Arkadaşlar konu derli toplu ve net olsun diye yeni gönderi oluşturdum. Buluşma yeri tarihi ve katılım ücreti bilgisi yukarıdaki gibidir.

Çocuklar hazır :slight_smile:

13 Beğeni

Merhaba arkadaşlar bende mümkün olursa katılmak iterim. Etimesgut tarafında oturan var mı?

4 Beğeni

Hazırız😎

11 Beğeni

Çok istememe rağmen yediğim bir son dakika golü nedeniyle üzülerek ilk buluşmaya gelemeyeceğim. Özel bir okulun düzenlemiş olduğu “doğaya bir ağaç dik” ve ormana kuş evi bırakma etkinliğine katılmak zorundayım. Program son dakika golü olarak az evvel ilgili okulun müdürü babam tarafından duyuruldugu için elim ayağım bağlandı.

3 Beğeni

Kendileri katılamasalarda biralarını denememiz için gönderdiler.

8 Beğeni

Üzerime alındim şimdi :grin: vakit çok dar , ulaşacağına emin olamıyorum, değilse biranın hiç lafı olmaz. Sonraki buluşmaya önden bira yollayıp cezami çekeyim artık. :beers:

1 Beğeni

Yok hocam valla o anlamda yazmadım. İstanbula gelecekmisin peki ?

İstanbul çok uzak bize, ama 1 ay var daha , küçük de olsa bir ihtimal. Ankara biçilmiş kaftandi ama ihtiyari kiramadim.

2 Beğeni

İstanbul’a da bekleriz :slight_smile:

Kendisi gelecek istanbula öyle konuştuk

1 Beğeni

Arkadaslar biraz gec olacak ama mekanin bi ricasi oldu, normalde bizim icin erken acacaklardi ama bi aksakliktan oturu normal saatlerinde acabilecekler 3 gibi

3 Beğeni

Katilimci listesindeki kisilere mail atayim ben gormeyen olursa

Edit: Listedeki herkese mail attım fakat listede bir kişi ya üye değil yada nick farklı ona ulaşamadım.

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B12222

3 Beğeni

Görücüye çıkmaya hazırız :blush::blush::blush:

Görüşmek üzere…
:beer::beer::beer:

13 Beğeni

İşten çıkamadığım için maalesef gelemeyeceğim. Herkese iyi eğlenceler.

16 Beğeni

Güzel biralar içtik, keyifli sohbet ettik, çok güzel bir organizasyondu emeği geçen herkese teşekkürler :beer::clap:
Not: ilk içilen buğday birasının reçetesini bekliyorum :sunglasses:

12 Beğeni

Çok keyifli bir gün geçirdik. Gelen, bira getiren, içen, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler…

8 Beğeni

Tam.kadro çekilmiş fotoğraftan isterük.

Gerçekten de keyifli bir.gündü, herkese çok teşekkürler.

8 Beğeni